هانیه توسلی

هانیه توسلی

هانیه توسلی متولد 17 خرداد ماه 1358 در همدان هنرپیشه اهل ایران است . وی دیپلم علم ها تجربی داراست و فارغ التحصیل ادبیات فیلمنامه نویسی از دانشکده آزاد تهران است . هانیه چهار آبجی داراست که همشیره بزرگترش هما مدتی در یک خبر نامه منتقد بود اکنون فعالیت ترجمه انجام میدهد .

همشیره دیگرش مهسا جراح مغز است . یک آبجی دیگر داراست به اسم کادو در ایالات متحده خواننده است . آبجی کوچکش در فن پباده سازی شهری علم آموزی نموده است . هنگامی نمایش بابا دوست داشتنی با بازی وی , در یکی‌از فستیوال های نمایش زنده , در تبریز روی صحنه رفت , نصرالله قادری که تحت عنوان داور آنجا حضور داشت , هانیه توسلی را برای بازی در نمایش بابا تعیین کرد . 1 سال بعد از آن , در فیلم کوتاه روی جاده نمناک ( مهدی کرم پور ) و سریال نا آشنا ( جواد اردکانی ) بازی کرد و سرنوشت با شام پایان وارد میدان ماهر سینما شد .
هانیه توسلی در جواب به حالت تاهل خویش به این شکل ابراز نگرانی کرد : تزویج پاره ای پیچیده است سخته . شرایط فعلی دارم به شما می‌گویم و ممکن است که وصلت بکنم . تبارک راستش هنگامی برنا و کم سن بودم خیلی دوست داشتم کودک دار بشوم تو ذهن مدام بود و زیر تاثیر کتاب داستان جان دلداده بودم . چقدر ارتباط آن زن با طفل خیره کننده است اینجانب نیز در سن شانزده سالگی و هفده سالگی مدام تو ذهنم . . . . حال حاضر شم می‌کنم سی و هفت ساله هستم و خیلی بعید می‌دانم زیرا خیلی پیچیده است

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مقاله علمی رسول محمد خانی شورای دانش آموزی دبستان شهید صدوقی ساعت پرواز قرن مادران ایران وبمستران ايران سیب گرافیک لیوان کاغذی ایران(Green bird)