شارلیز ترون

شارلیز ترون و آزارجنسی در شبکه خبری فاکس نیوز
شارلیز ترون می‌دانست ساخت فیلم «بامب‌شل» معمولی نخواهد بود , فیلمی درباره‌ی آزار جنسی در شبکه خبری فاکس نیوز . به‌هرحال , وقتی که مسئله حساس فیلم را در حیث میگیریم , مورد خطرناک و حساسی است .

بااین‌حال , ترون توقع نداشت دقیقا دو هفته پیش از استارت فیلمبرداری فیلم که در کنار وی بازیگران مشهوری نظیر نیکول کیدمن و مارگو رابی هم قرار داشتند , ایجاد «بامب‌شل» نسبتاً از نیز بپاشد .

ترون اعلام کرد «احساس کردم با سرعت مضاعف درسمت چیزی خطرناک تکان کرده‌ایم و یک دفعه زمین تحت پای ما دهن گشوده می‌نماید . »

وی به‌عنوان یکی تهیه‌کنندگان فیلم ناچار بود میزان دارایی را در‌حد قلیل ۳۵ میلیون دلار نگه دارااست اما کمپانی آناا پیکچرز فصل پاییز پیشین از ساخت «بامب‌شل» قیدش را زد , صحیح یک سری ماه قبلا که کمپانی متبوع کمدی ی پرهزینه خویش به نام «معاون» را با بازی کریستین بیل نمایش نماید .

جایی در گفتمان با شارلیز ترون وی به خبر نگار می گوید «زمانی که می‌شنوید سرمایه‌گذار فیلم می خواهد کنار بکشد , خبر ناخوشایندی است . به خصوص وقتی که که‌این فیلم نسبتاً نصف فیلمی که آنان با حضور یک مرد در نقش نخستین ساخته‌اند , هزینه میبرد . »

اگر چه ترون بلافاصله ناچار شد دست به عمل شود تا در پایانی دقایق دارایی ساخت فیلم را تامین , و یک پخش‌کننده نو پیدا نماید . وی کماکان تردیدهای فردی در زمینه‌ی بازی در نقش کلیدی میگن کلی داشت , اجرا کننده سرسخت شبکه فکس نیوز که اتهام‌های وی برعلیه مدیریت ارشد این شبکه یعنی راجر ای سبب به برکناری وی در سال ۲۰۱۶ شد .

میگن کلی از هر لحاظ یک شخصیت بحث‌برانگیز است و بازی کردن نقش وی به به عبارتی تغییرات بدنی متعددی نیاز داشت که ترون برای بازی در نقش آیلین وورنوس در فیلم «هیولا» متحمل شده بود , فیلمی که برای وی جایزه اسکار را به همراه آورد .

ولی بی‌خیال! درباره ی شارلیز ترون سخن می کنیم . حقیقتا می پندارید زنی که موهای خویش را برای بازی در نقش فیوریزا ( در فیلم تری دی مکس روانی : جاده خشم ) تراشیده است از یک معضل فراروگریز می‌کند؟

ماه قبلی , رومه «West Hollywood» در رای زنی با شارلیز ترون از لهجه وی نوشت «مگر این‌که چیزی باشد که حقیقتا حس کنم قرار است بترسم , نظیر این‌که روی کناره پرتگاه قرار گرفته باشم و چنانچه بیافتم , تماما دردناک و نامطلوب خواهند بود , اینجانب حقیقتا دیگر دوست ندارم این فعالیت را انجام دهم . »

سوال و جواب‌های پایین گلچینی از رای زنی با شارلیز ترون در نیویورک تایمز است .

رای زنی با شارلیز ترون
نیویورک تایمز : وقتی که به دوستانتان گفتید قرار است نقش میگن کلی را بازی نمایید , چه واکنشی نشان دادند؟

شارلیز ترون : بدون شک عکس‌العمل خوشایندی کمبود . خیلی تعجب آور است البته تمام قضاوت‌هایی را که همگی راجع‌به وی کرده بودند , اندکی روی خودم شم کردم . البته چهار هفته باقی‌مانده به فیلمبرداری , هنوز مشغول این بودم که وی چه فردی بوده است و پیشین از آن یک‌سال و نیم به جزئیات داستانی دقت کرده بودم که می‌توانستم حقیقتا از وی دفاع کنم .

نیویورک تایمز : فیلم با حقیقت تفاوت‌هایی جزئی داراست : هنگامی که مسئله آزار جنسی میگن مطرح می‌گردد , وی ترحم‌برانگیز است , اما «بامب‌شل» کماکان دربرگیرنده جزو بحث‌برانگیزترین لحظات حرفه‌ای اوست , نظیر وقتی که وی به طریق فوق‌العاده‌ای هنگام پخش برنامه به‌صورت زنده سماجت کرده بود بابانوئل نمی‌توانسته است سیاه‌پوست باشد .

شارلیز ترون : مسائلی موجود هست که وی در رابطه آنها کلام کرده بود و اینجانب صد رد صد با آنها ایراد داشته‌ام , اما رمانتیک را که درباره‌ی جنگ و جنگیدن وی داشتم , بی‌اعتبار نمیکند . اینجانب نمی‌خواستم برای این که تغییرات احساساتی شخصیت او‌را نشان دهم , چنین مسائلی را نادیده بگیرم .

بااین‌حال , در شرایطی‌که این فیلم راجع‌به اینجانب بود و اما امیدوارم هیچ زمان کسی فیلمی از اینجانب نسازد , سرشار از نقص‌ها و مشکلات می‌بود و دوست نداشتم کسی این مساله را نادیده بگیرد . اینجانب از ته دل اعتقاد دارم ماجراها و مسائلی که وی و ن دیگر پشت رمز گذاشتند , از نگاه احساساتی یا این که روحی غیر مطلوب بوده است ; چه بسا باآنکه برای شبکه‌ای فعالیت می نمایند که فوق‌العاده با آن نقص‌ دارم .

نیویورک تایمز : به حیث اینجانب تحت عنوان مامان دو نوباوه سیاه‌پوست , از اظهارنظر وی در خصوص «بابانوئل سفیدپوست است» لذت نبردید .

شارلیز ترون : ( با تاکید ) قدردانی می‌کنم! صراحت دارد , شنیدن این پاراگراف برای اینجانب مشقت بار بود .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jonny مقالات و پژوهش های حوزه آموزش و یادگیری Tamika شرکت ثبت مولای Trey غرفه سازی نمایشگاه کتاب های بازار مالی آینه المپیاد آیریسک خودرو گاه ارشد درس